"Nije sramota biti sporiji od nekoga"! Stanković: Morali smo da izrotiramo, golovi odlučuju (video)

Večernje novosti 10.07.2022  |  Novosti online

CRVENA zvezda pobedom nad Radničkim iz Niša (4:0) otvorila je novu sezonu, a trener Dejan Stanković izneo je utiske posle prve utakmice crveno-belih u Mocart Bet Superligi Srbije.

FOTO: M. Vukadinović Strateg šampiona Srbije imao je razloga za zadovoljstvo, pošto je njegov tim pitanje pobednika rešio praktično posle prvog poluvremena kada je imao prednost od 3:0. - Fenomenalno! Na stranu deset minuta vartometa ispred našeg gola. Posle vođstva došlo je do opuštanja. Radnički je najbrža ekipa, sa najbržim napadom u prvenstvu. Kad smo iskorigovali odbranu, bilo je kako treba. Nije sramota biti sporiji od nekoga, morali smo da izrotiramo i tu je