Australijanac stao uz Novaka i jasno poručio: ‘Imam Kovid! Bio sam u Americi i tamo se mere ne poštuju, a Novak ne sme da se takmiči!’ (foto)

Hot sport 04.08.2022  |  HotSport

Neprestano mešanje politike u sport se nastavlja! Baš kao tokom prethodne zime, kada je glavna tema svetskih medija bio Novak Đoković i pitanje da li će dobiti mogućnost učestovanja na Australijan openu, situacija se ponavlja za četvrti grend slem u sezoni.

Sportski svet bruji o potencijalnoj zabrani nastupa najuspešnijeg tenisera svih vremena. U Sjedinjenim Američkim Državama trenutno su na snazi mere za suzbijanje Kovid-19 virusa, koje svim nevakcinisanim strancima zabranjuju ulazak u zemlju. Apsurdno pravilo, koje krši sva sportska, ali i ljudska prava, iznerviralo je brojne sportiste. Jedan od onih koji su javno stali na Novakavu stranu i pokazali otpor nebuloznim pravilima, jeste Australijanac Džon Milman. -Imam

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja