Makabi ili Apolon? Evo ko je bliži "Marakani" , Zvezda već može da počne sa skautovanjem rivala

Večernje novosti 03.08.2022  |  Novosti online

JEDNIM okom rukovodstvo i fudbaleri Crvene Zvezde danas su gledali na dešavanja iz Izraela, gde su koplja ukrstili potencijalni rivali crveno-belih u sledećoj rundi kvalifikacija za Ligu šampiona - Makabi Haifa i Apolon.

foto: EPA Kladionice su rekle svoje i sigurne su bile da će se Izraelci "dočepati" završne runde kvalifkacija, a krajnji rezultat opravdao je izuzetno nisku kvotu na šampiona Izraela, koji je pregazio rivala rezultatom 4:0. Sa oreolom favorita ušli su u današnji meč igrači Makabija, ali daleko od toga da su opravdali ulogu kvalitetnijeg rivala, barem kada je reč o prvih 45. minuta. FOTO: EPA Mučio se domaćin da probije granitnu odbranu protivnika sve do 38. minuta,