Fudbal: Čukarički bolji od Spartaka (2:0)

Subotica.com 08.08.2022  |  Subotica.com

Spartak je pretrpeo prvi poraz u novoj sezoni. Bolji od Subotičana bio je Čukarički na Banovom brdu i pobedio sa 2:0 u okviru 5. kola Superlige. Domaći tim je imao veći posed lopte i konkretnije prilike od kojih je dve iskoristio za trijumf i tako naneo poraz „golubovima“ i prekinuo pozitivnu seriju ekipe Slavka Petrovića.

Prvih 45 minuta protekao je u ne toliko zanimljivoj igri. Čukarički je imao blažu inicijativu i nekoliko pokušaja da ugrozi gol Manojlovića, dok je Spartak zapretio samo preko Luke Bijelović. Bio je to slab udarac i lak plen za Mićovića. Drugo poluvreme samo što je počelo, a Spartak je uspeo da zatrese mrežu. Andrej Todoroski je potigao glo posle brze akcije, ali se ispostavilo iz nedozvoljene pozicije. Nakon konsultacija sa var komisijom, poništen je pogodak. Već