Mitrović u 90. minutu za pobedu Fulama: “Neverovatan osećaj. Bilo je uspona i padova, ali ne i odustajanja”

Nedeljnik 20.08.2022  |  Nedeljnik.rs

(Beta/Bradley Collyer/PA via AP) Fudbaleri Fulama pobedili su Brenford rezultatom 3:2 u utakmici trećeg kola Premijer lige, a pobedonosni gol je postigao srpski internacionalac Aleksandar Mitrović u samoj završnici meča, što je njegov treći gol na trećoj utakmici od povratka u najjaču ligu sveta. “Neverovatan je osećaj.

Mislim da je bio dobar derbi. Mnogo golova, preokreta, a na kraju smo uspeli da dođemo do pobede. Otežali smo sebi posao, a na kraju sam uspeo da postignem gol pošto sam promašio dve šanse”, izjavio je posle meča Mitrović. He waited until it counted. 🔥 #FULBRE pic.twitter.com/3zf5kJ1Pb9— Fulham Football Club (@FulhamFC) August 20, 2022 U derbiju zapadnog Londona domaćini su ubedljivom igrom na startu utkamice stigli do dva gola prednosti. Već u drugom minutu Fulam