Zmajevi preokretom do treće pobede u nizu: Voždovac sve bolji, Javor u mini-krizi, a Radnik u ogromnoj!

Hot sport 31.08.2022  |  Đorđe Sredojević

Fudaleri Voždovca došli su to trećeg vezanog trijumfa, jer su nakon Kolubare i Mladosti, sada na svom terenu savladali Radnik iz Surdulice, rezultatom 4:1.

Poveli su gosti u 34. minutu golom Miloša Spasića, ali je Borisav Burmaz, nakon što je bio strelac u prošlom kolu, i ovaj put bio precizan, i poravnao rezultat nepunih deset minuta kasnije. Potom u nastavku su krenuli domaći furiozno na gol najlošije plasirane ekipe u ligi, pa su tako okrenuli rezullat, golom Stefana Hajdina u dvadesetom minutu nastavka, da bi Veljko Trifunović osam minuta kasnije dodatno povisio prednost. Konačan rezultat postavljen je u nadoknadi