Voždovac siguran protiv fenjeraša Radnika, Kolubara iznenadila Javor, tsc nadigrao Radnički (video)

Sportski žurnal 31.08.2022

Poslednji meč devetog kola SLS biće odigran sutra od 18 sati u Beogradu, a sastaće se Čukarički i lučanska Mladost

Fudbaleri Voždovca pobedili su večeras u Beogradu ekipu Radnika 4:1 (1:1) u meču 9. kola Super lige Srbije. Radnik je poveo u 34. minutu golom Miloša Spasića, a izjednačenje domaćem timu doneo je Borisav Burmaz u 42. Voždovac je do trijumfa stigao u drugom poluvremenu golovima Stefana Hajdina u 65, Veljka Trifunovića u 73. i Arihira Sentokua u 95. minutu. Kolubara je u Ivanjici pobedila Javor 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Miloš Filipović u 24. minutu.