Nadal se povredio i počeo da krvari – Srpkinja morala da prekine meč /video/

Sputnik 02.09.2022

Rafael Nadal, treći reket sveta, namučio se kako bi obezbedio plasman u trećem kolu US Opena, a na terenu je čak i prokrvario tokom četvrtog seta. Španac je protiv Fabija Fonjinija na kraju slavio posle preokreta rezultatom 2:6, 6:4, 6:2, 6:1.

Neprepoznatiljivo loše je Rafael Nadal otvorio meč drugog kola US Opena protiv Fabija Fonjinija, a Italijan je igrao izuzetno motivisano. Španski as dopustio je protivniku dva brejka, da bi sa druge strane on imao samo jednu brejk šansu i to krajem seta kada je Fonjini gotovo imao 1:0 u svojim rukama. Drugi set doneo je još više neobičnosti jer su prvih pet gemova bili brejkovi, a više ih je ponovo napravio Fonjini.Posle oscilacija i neverovatnih grešaka Rafa je