Zvezda teškom mukom slomila Napredak: Pešić probio bunker Kruševljana i vratio crveno-bele na prvo mesto! Video

Kurir 18.09.2022

Fudbaleri crveno-belih su se namučili protiv Kruševljena i na jedvite jade ostvarili minimalnu pobedu: Crvena zvezda - Napredak 1:0 (0:0).

Gol odluke postigao je centarfor domaćih Aleksandar Pešić u 68. minutu, kada se posle sjajnog prodora i centaršuta Kataija praktično "poklonio" i udarcem glavom savladao fantastičnog golmana gostiju Petrića. Izabranici Miloša Milojevića su se ponovo dosta mučili, ali su bar zabeležili pobedu, vrednu ponovnog izbijanja na čelnu poziciju pred prvenstvenu pauzu. Gosti iz Kruševca su u nekoliko navrata opasno zapretili, ali Čečarić u prvom poluvremenu, zatim Stevanović