Neverovatan preokret na "stožicama" Norvežani vodili, Haland ponovo pogodio, ali uporni Slovenci upisali pobedu

Alo 24.09.2022

Fudbalska reprezentacija Slovenije savladala je Norvešku rezultatom 2:1 (0:0) u B Ligi nacija Grupa 4 i na taj način učinila "veliku uslugu" Srbiji pred gostovanje u Oslu

Ništa nije slutilo na ovakav epilog. Naročito jer su gosti od starta krenuli agresivno i do odmora stvorili veći broj prilika. Norvežani su u 10. minutu postigli gol preko Lea Ostigarda, ali je poništen jer je fudbaler Napolija napravio prekršaj u napadu. Isti igrač je u 24. minutu pokušao glavom, međutim, njegov udarac po sredini gola Oblak je lako zaustavio. Imao je priliku i Erling Haland u 35. minutu, kada se našao u šesnaestercu, ipak, tukao je pored stative i