Protivnik Srbije poražen u Seulu Južna Koreja pokazala Srbiji kako treba da igra protiv Kameruna (video)

Alo 27.09.2022

Južna Koreja je savladala Kamerun rezultatom 1:0 u prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za predstojeće Svetsko prvenstvo u Kataru

Odlučujuči trenutak meča koji se igrao u Seulu dogodio se u 35. minutu, kada je fudbaler Totenhema Hjong Min Son iskoristio odbijanac u šesnaestercu i glavom poslao loptu u mrežu. Kamerunci su bili blizu izjednačenja u 43. minutu, kada je Mbeumbo pogodio prečku. U drugom poluvremenu nije bilo većih prilika tako da su Koreanci rutinski priveli meč kraju. 🇰🇷 #thfc forward Heung-min Son gives South Korea the lead vs Cameroon! 🎥 @theKFA pic.twitter.com/ubT3dYi3H8 —