Haos u Bosni: Derbi Mostara se oteo kontroli! Navijači Veleža zapalili stadion velikom rivalu (video)

Večernje novosti 13.10.2022  |  Novosti online

Pred oko 4.000 navijača Zrinjski i Velež ukrstili su koplja u derbiju Mostara. Sama utakmica nije bila previše sadržajna i završena je rezultatom 1:0 za Zrinjski, ali za razliku od terena, na tribinama je bilo i te kako mnogo uzbuđenja.

FOTO: Printskrin Završnicu utakmicu na stadionu Pod Belim bregom obiležile su nemile scene kada su počele da gore stolice u sektoru namenjenom za gostujuće navijače. Požar je nastao prilikom odlaska nezadovoljnih pristalica Veleža sa stadiona i vatrogascima je bilo potrebno nekoliko minuta da ugase vatru i onemoguće dodatno širenje vatrene stihije. Bosnia and Herzegovina. 12.10.2022 Zrinjski - Velež Mostar. After the derby match, Velez Mostar fans set fire the away