Aleksandar Mitrović se vratio na velika vrata! Fulam na orlovskim krilima iščupao bod protiv Bormuta

Večernje novosti 15.10.2022  |  Novosti online

FUDBALERI Fulama za koje već dugi niz godina nastupa srpski golgeter Aleksandar Mitrović ugostili su na svom terenu ekipu Bormuta u okviru 11. kola Premijer lige. Nakon 90 minuta sjajnog fudbala i velike borbe meč je završen rezultatom 2:2.

FOTO: AP Gore nije moglo krenuti po Mitrovića i družinu, pa je tako Dominik Solanke, bivši napadač Liverpula već u 2. minutu načeo mrežu Fulama. Londonski tim nije se predavao. Nastavila je četa Marka Silve da u prepoznatljivom stilu atakuje na protivnički gol pa je rezultat bio 1:1, nakon što je posle velike inicijative jedna lopta iz korner Andreasa Pereire završila na glavi gorostasnog Ise Diopa. Međutim, samo 7 minuta kasnije novi šok. Popularne "trešnjice"