Partizan dao Zadru 63 poena za poluvreme, vratio se Koprivica, zablistao Tristan

Sputnik 02.01.2023

Zadar je ove sezone iznenadio Crvenu zvezdu u gostima, ali protiv Partizana nije uspeo da ponovi učinak. Crno-beli su ubacili 61 poen za poluvreme, pa posle toga Zadrani nisu imali šansi - 114:77.

Partizan je ušao da odigra iz sve snage u prvom meču 2023. godine, ubacio je čak 63 poena u prvom poluvremenu (za tri poena 8/11), a vodili su ga Aleksa Avramović i Tristan Vukčević sa po 15, odnosno 12 poena u prvih 20 minuta. Jednostavno su crno-beli bili potpuno fokusirani na napad, razbili su protivnički tim, ali mora se reći da su u prvom poluvremenu primili čak 49 poena i to na domaćem terenu. To se mnogima neće dopasti. Ali, dopašće se to što se Balša