Radnik savladao Mladost, Čukarički nakon preokreta protiv Radničkog upisao novi trijumf

RTS 10.02.2023

Fudbaleri Radnika pobedili su na domaćem terenu ekipu Mladosti iz Lučana 1:0 u okviru 21. kola Superlige Srbije. Čukarički je na beogradskom Banovom brdu bio bolji od Radničkog iz Kragujevca 3:2.

Jedini gol na meču Radnika protiv Mladosti postigao je Andrija Radulović u 89. minutu sa bele tačke. Ekipa iz Radnika imala je priliku da povede još u 41. minutu kada penal nije realizovao Milan Makarić. Radnik je trenutno poslednji na tabeli sa 11 bodova, dok je klub iz Lučana na 14. mestu sa 18 osvojenih bodova. U narednom kolu tim iz Surdulice gostuje ekipi Radničkog iz Niša, dok Mladost dočekuje fudbalere Vojvodine. Čukarički bolji od Radničkog Fudbaleri