Dunji zlatna medalja na prvenstvu Vojvodine, karatisti Zadrugara odlični i na školskom takmičenju

Zrenjaninski 27.02.2023

Na prvenstvu Vojvodine, koje je održano 26. februara u Novom Bečeju, karatistkinja Zadrugara iz Lazareva Dunja Rajić osvojila je zlatnu medalju u konkurenciji seniorki, kategoriji borbe pojedinačno do 68kg.

U kategoriji seniora do 60kg, Ognjen Krstić je osvojio bronzanu medalju. Istog dana održano je i prvenstvo zone Banat za poletarce, pionire i nade. Zadrugar je nastupio sa četiri takmičarke koje su ostvarile odlične rezultate u disciplini sportske borbe. Zlatne medalje osvojili su Sofija Mijailović u kategoriji pionirki 2013. do 34kg i pionirke (Sofija Mijailović, Nađa Kljajić, Helena Milinović i Mia Matanović) u ekipnoj konkurenciji. Srebrne medalje su osvojili