Slučajan prvi gol, nisu nam šutnuli 45 minuta... Selektor Crne Gore posle poraza od Srbije aludira na grešku sudije

Kurir 27.03.2023

Selektoru Crne Gore Miodragu Raduloviću teško je pao poraz njegove reprezentacije od Srbije u Podgorici - 0:2. "Posle ovakve utakmice i ovakve naše igre, rezultat 0:2 je u najmanju ruku nerealan.

Odigrali smo 45 izvanrednih minuta, taktički besprekornih, imali dve šanse i već tada sam se pribojavao starog fudbalskog pravila da ćemo biti kažnjeni kad ne iskoristimo prilike", izjavio je odmah posle meča Radulović, a prenele podgoričke Vijesti. "U drugom poluvremenu smo nastavili u istom ritmu, ali nažalost imali smo dve iznuđene izmene zbog povreda, koje su nam poremetile sistem. Prvi gol je iz čiste slučajnosti, a videćete šta prethodi tom golu. Neću o tome