Više šok, nego terapija - poraz Lampardovog Čelsija, Italijani "zakuvali" u Londonu!

Sportske.net 08.04.2023  |  Sportske.net

Čelsiju nikako da krene ni sa novim trenerom, ekipa Frenka Lamparda poražena je u gostima od Vulverhemptona rezultatom 1:0. "Plavci" na terenu nisu pokazali mnogo toga, domaćin je čvrstom igrom prilično lako izlazio na kraj sa često bezopasnim napadima londonske ekipe, a na kraju je sačuvao i čitav plen.

Presudio je detalj iz 31. minuta i fantastičan pogodak Mateuša Nunješa koji je pogodio mrežu udarcem iskosa sa desne strane sa oko 20-ak metara. U veoma napetom duelu, Totenhem je slavio protiv Brajtona u Londonu rezultatom 2:1. "Pevci" su poveli u 10. minutu golom Songa Hung-Mina, da bi u 34. rezultat poravnao Luis Dank. Varnice između dvojice trenera Stelinija i De Zerbija trajale su tokom čitavog meča, a kulminacija se dogodila u 59. minutu kada je sudija Atvel