Gol koji je šokirao marakanu! Pogledajte kako je TSC poveo protiv Zvezde, Borjan skrivio penal a Đakovac sa "bele tačke" ne maši!

Kurir 22.04.2023

Fudbaleri Crvene zvezde ugostili su TSC u prvom kolu plej-ofa Superlige Srbije, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:1.

Igrao se 20. minut kada je tim iz Bačke Topole došao u vođstvo, tada je sa bele tačke bio precizan Ifet Đakovac. Tome je prethodio neoprezan start Milana Borjana, koji je srušio Sašu Jovanovića u svom šesnaestercu, a sudija Srđan Jovanović nije mnogo razmišljao, već je odmah pokazao na belu tačku. U prvom minutu nadoknade vremena Zvezda je poravnala rezultat, a u strelce se upisao Bukari, koji je zatresao protivničku mrežu nakon asistencije Ivanića. Kurir sport