Het-trik Bukarija, Zvezda je šampion! Crveno-beli razbili TSC odbranili titulu i obezbedili plasman u Ligu šampiona!

Kurir 22.04.2023

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su TSC u utakmici 1. kola plej-ofa rezultatom 4:1 Zvezda je tako i matematički obezbedila titulu sa 85 bodova, čak 23 više od drugoplasiranog TSC koji ima 62.

Gosti su poveli golom Đakovca sa penala u 21. minutu ali to je bilo sve od njih. Zvezda je napadala i promašivala, a izjednačenje je doneo Bukari u nadoknadi prvog poluvremena. U drugom poluvremenu, rapsodija, starog,novog šampiona. Još dva pogotka Bukarija u 61. i 75 minutu i projektil Kange u 69. minutu za ubedljivu pobedu crveno-belih. Ovo je šesta uzastopna titula Zvezde, čime su crveno-beli obezbedili direktan plasman u Ligu šampiona. Crveno-belima je ovo a