Muke po Dušanu – trener ga „miluje i udara“: „Ljudi ništa ne znaju“

Sputnik 25.04.2023

Dušan Vlahović nije postigao gol za Juventus u prethodnih osam utakmica i jasno je da je upao u ozbiljnu krizu. Ipak, dok ga trener Masimilijano Alegri javno brani i pruža podršku, potez iskusnog stručnjaka u derbiju sa Napolijem je teško objašnjiv, s obzirom na to da je uveo Srbina u 90. minutu!?

Fudbaler za kog izdvojite 80 miliona evra i koji bi trebalo da predstavlja svetlu budućnost posrnule „stare dame“, definitivno nije zaslužio takav tretman. Uveo je Alegri srpskog reprezentativca na teren u 90. minutu umesto Poljaka Arkadijuša Milika u trenucima kada je rezultat bio 0:0. Pre toga je klubu iz Torina dvaput poništen gol, da bi Napoli preko Raspadorija u trećem minutu sudijske nadoknade pogodio i postavio konačan rezultat, što je klubu s juga Italije