Agonija srpskih vaterpolista "Delfini" prokockali veliku prednost i opet ostali bez medalje

Alo 01.07.2023

Reprezentacija Srbije šokantno je poražena u četvrtfinalu Svetskog kupa posle velikog preokreta Amerikanaca u Los Anđelesu. Našim momcima ni tri gola prednosti pred poslednju četvrtinu nisu bila dovoljna, na kraju poraz od 10:9.

Srbija je vodila 6:3 posle dve četvrtine. Golovima Rašovića i Radulovića u poslednjem minutu trećeg dela poništen je ogroman trud Amerikanaca i poslednji deo je dočekan sa 9:6. Malo ko je verovao da može da se dođe do preokreta. Ali preokret je bio, Amerikanci su iskoristili sve što im je Srbija ponudila. Na kraju su golom Dauba 74 sekunde pre kraja stigli do vredne pobede. Prva četvrtina je pokazala sigurniju igru Srba. Rašović je postigao dva pogotka. Posle