Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo pobedili Fiorentinu u prijateljskoj utakmici na stadionu „Rajko Mitić“

Danas 26.07.2023  |  V. N.

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Fiorentinu rezultatom 5:0 (5:0) u trening utakmici koja je odigrana pred oko 20.000 gledalaca na stadionu „Rajko Mitić“.

Crveno-beli su prikazali sjajnu partiju u meču koji je bio generalna proba pred početak sezone i, naročito u prvom poluvremenu, potpuno nadigrali ekipu iz italijanske Serije A. Golove za srpskog šampiona postigli su Olajnika u 7. i 23, Kraso u 11, Ivanić u 14. i Bukari u 27. minutu iz penala. Osim pet golova igrači srpskog šampiona imali su još nekoliko velikih šansi da ostvare i ubedljiviji trijumf. Prvi meč u novoj sezoni Crvena zvezda igra 30. jula, kada u duelu