Totalna ekstaza u Atini! AEK ide u plej-of Lige šampiona - Domagoj Vida šokirao Dinamo u 100. minutu (video)

Kurir 19.08.2023

Neverovatna utakmica viđena je večeras u Atini - AEK je se plasirao u plej-of Lige šampiona pošto je u revanšu uspeo da izbori 2:2 u samoj završnici susreta.

Zarepčani nisu uspeli da nadoknade gol zaostatka iz prve utakmice, a nije da nisu imali priliku za to. Imali su velikih 2:0, ali je grčki tim u samoj završnici susreta uspeo da napravi čudo o kojem će se pričati danima. U nadoknadi prvog poluvremena Šutalo je zatresao mrežu domaćeg tima, dok je Ljubičić to isto učinio u 65. minutu. Dinamo je imao prolaz u narednu fazu sve do 93. minuta kada je Arauho na radost brojne publike poravnao ukupni rezultat za produžetke.