Sitijeva talija ima ime - Rodri Španac ponovo junak, Šefild umalo uzeo meru šampionu Engleske

Alo 27.08.2023

Fudbaleri Mančester Sitija su posle dramatičnog finiša meča pobedili kao gosti Šefild Junajted rezultatom 2:1 i tako ostvarili i treću uzastopnu pobedu na startu Premijer lige.

Siti je uspeo da slavi i bez Pepa Gvardiole na klupi, koji se oporavlja u Barseloni posle operacije leđa. Erling Haland je u 37. minutu pogodio stativu sa bele tačke, ali se iskupio za promašaj u 63. minutu kad je lagano postigao gol glavom iz peterca posle fenomenalne asistencije Džeka Griliša. AP Photo/Rui Vieira Džejden Bogl je golom u 85. minutu obradovao domaće navijače, ali njihova radost je kratko trajala, jer je u 88. minutu Rodri posle gužve u šesnaestercu