"Mali pad koncentracije vratio je rezultatski egal" Tošić posle poraza od Ferencvaroša: "u Evropi se svaka greška plaća"

Kurir 23.09.2023

Levi bek Čukaričkog Nemanja Tošić bio je zadovoljan početkom utakmice protiv Ferencvaroša, ali ne i finišom prvog poluvremena, kad je njegova ekipa skupo platila greške. - Na početku meča smo kontrolisali igru.

Kompaktno smo se branili, bili dobri u bloku, iz kontranapada postigli i gol. Ali, jedan naš mali pad koncentracije vratio je rezultatski egal. I to kad je trebalo da ugrozimo rivala, iz našeg prekida, umesto da nađemo šansu za 2:0 u toj situaciji, primili smo gol za izjednačenje. Potom, u najgorem trenutku smo primili i drugi gol, kad je ostalo još veoma malo do kraja prvog poluvremena. To je stvar volje, koncentracije i trenutka, a mi tada nismo odigrali kako je