Lajpcig ispustio dva gola prednosti protiv Bajerna, Leverkuzen pobedom protiv Majnca do prve pozicije

RTS 30.09.2023

Fudbaleri Bajerna remizirali su sa Lajpcigom 2:2 u meču u okviru šestog kola Bundeslige. Bajer Leverkuzen je nadigrao ekipu Majnca sa 3:0

"Bikovi" su već u 26. minutu imali prednost od dva gola, međutim, Bavarci su u nastavku uspeli da se vrate i na kraju osvoje "samo" bod na teškom gostovanju. Sve je odlično krenulo za Lajpcig, pošto je Openda u 20. minutu pogodio mrežu Ulriha, koji je šest minuta kasnije još jednom bio savladan. Ovoga puta, Openda je bio asistent, a egzekutor Lukeba za veliku radost domaćih navijača. Povratak Bajerna najavio je Hari Kejn u 57. minutu, kada je realizovao penal, da