Nezadovoljstvo na "enfildu" Liverpul se oglasio saopštenjem: Za nas je ovo nezadovoljavajuće

Alo 01.10.2023

Fudbalski klub Liverpul oglasio se večeras saopštenjem u kojem je ponovio da je nezadovoljan suđenjem na meču sedmog kola Premijer lige sa Totenhemom.

Utakmica je završena pobedom Totenhema rezultatom 2:1. Liverpul je meč završio sa dva igrača manje, pošto su isključeni Kurtis Džons u 26. i Diogo Žota u 69. minutu. BURA U ENGLESKOJ ZBOG VAR-A Sudijska komisija priznala grešku, ali niko ne govori o smeni UTAKMICA ZA PREPRIČAVANJE U LONDONU Liverpulu poništen čist gol, pa dodeljena dva crvena kartona - Totenhem autogolom u 96. minutu došao do pobede Liverpulu je poništen gol u 34. minutu pri rezultatu 0:0. Pomoćni