Crno-beli slave gol u 96. Minutu! Partizan kroz neverovatan triler do pobede protiv Čukaričkog (video)

Večernje novosti 12.11.2023  |  Novosti online

FUDBALERI Partizana nastavili su niz pobeda, pošto su u 15. kolu Superlige Srbije u Humskoj pobedili Čukarički sa 2:1, i to na dramatičan način - golom Mihajla Ilića u šestom minutu sudijske nadoknade vremena.

FOTO: M. Vukadinović Ovo je bio 13. vezani trijumf tima Igora Duljaja, a velika serija traje još od prve runde i meča sa TSC-om u Bačkoj Topoli (3:3). Vredi istaći i to da su crno-beli primili prvi gol još od 22. septembra i pobede nad pančevačkim Železničarom (1:2). Duel u Humskoj počeo je minutom ćutanja zbog smtri legende crno-belih Mustafe Hasanagića koji je preminuo ove nedelje u 83. godini. Što se utakmice tiče Partizan je ušao agresivno u meč, napadao je od