Mađari za dva minuta preokrenuli protiv crne gore, pa sa prvog mesta idu na EP! Ludnicu na "Puškaš areni" gledali su svi u Srbiji!

Kurir 19.11.2023

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Crnu Goru rezultatom 3:1 u poslednjoj utakmici kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Meč je loše počeo po Mađare, pošto je u 36. minutu Crna Gora došla do vođstva. Tada je Rubežić zatresao mrežu rivala, a od tog pogotka, usledila je potpuna inicijativa domaćeg sastava. Napali su Mađari, zaigrali potpuno ofanzivno i uspeli da slome protivnika u drugom poluvremenu, i to za samo dva minuta. Prvo u 66. a potom i u 68. minutu, a u oba navrata u strelce se upisao Soboslaj koji je rešio pitanje pobednika na ovom meču. Na Evropsko prvenstvo Mađarska se