Partizan ponovo slavio u trileru nakon produžetka: Crno-beli posle neviđene drame slomili Monako u prepunoj Areni!

Kurir 05.12.2023

Košarkaši Partizana savladali su Monako posle produžetka u utakmici 12. kola Evrolige rezultatom 89:85 Gledali smo neverovatan meč.

Partizan je sjajno počeo i poveo 11:2, ali se Monako nakon tajm-auta eskpresno vratio u meč i poveo 12:13. Do kraja poluvremena gosti su bili u blagoj prednosti, uz mnogo promašaja na obe strane. Monako je dominirao u skoku, a problem za Partizan su tri lične greške Bruna Kabokla. Treća deonica bila je izjednačena i bilo je 51:51 pred poslednju deonicu. Tada se Partizan se odvojio i došao na 63:55 pet minuta pre kraja. Međutim Monako se opet vratio i došlo se u