Mančester siti slavio pred zvezdu: Građani posle preokreta prekinuli crnu seriju! Petrović debitovao u porazu Čelsija!

Kurir 10.12.2023

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na gostujućem terenu posle preokreta Luton sa 2:1, u utakmici 16. kola Premijer lige.

Luton je poveo golom Elajdže Adebaja u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, a aktuelni šampion preokrenuo je golovima u drugom poluvremenu. Izjednačio je Bernardo Silva u 62. minutu, a tri minuta kasnije pobedonosni gol postigao je Džek Griliš. Utakmicu je zbog povrede stopala propustio napadač Sitija Erling Haland, a trener Pep Gvardiola rekao je da ne zna koliko će fudbaler odsustvovati. To je prva pobeda Sitija u poslednjih mesec dana u prvenstvu. Ekipa je