Londonska policija i Čelsi istražuju incident navijača na Stamford bridžu

RTS 20.12.2023

Londonska policija i fudbalski klub Čelsi istražuju sinoćnji incident na Stamford bridžu kada je jedan navijač uleteo na teren i našao se ispred golmana Njukasla Martina Dubravke tokom utakmice četvrtfinala Liga kupa, prenosi Bi-Bi-Si (BBC).

Čelsi se plasirao u polufinale Liga kupa pošto je posle boljeg izvođenja jedanaesteraca pobedio Njukasl ukupnim rezultatom 5:3. Utakmica je posle 90 minuta završena bez pobednika, 1:1. Jedan navijač Čelsija je u drugom minutu nadoknade vremena, pošto je domaći tim golom Mihaila Mudrika stigao do izjednačenja, preskočio reklame pored terena i slavio ispred Dubravke, a čini se i da je gurnuo golmana Njukasla. Redari su izveli navijača sa terena, a zatim je glavni