Piksi nije hteo ovo da vidi! Englezi, rivali Srbije na euro 2024, odigrali dramatičan meč na Vembliju (VIDEO)

Večernje novosti 26.03.2024

Fudbalska reprezentacija Srbije će na Evropskom prvenstvu u fudbalu čiji je domaćin ove, 2024. godine, Nemačka igrati u grupi B protiv Engleske, Slovenije i Danske, a upravo su Englezi, kao najzvučnije ime od pomenutih, ovog utorka umalo doživeli drugi uzastopni poraz na novom "Vembliju".

FOTO: Tanjug/AP Nakon što su izgubili od Brazila (za šta se pobrinuo jedan 17-godišnjak, o čemu su vam "Novosti" već pisale), Englezi su u 95. minutu izbegli poraz od Belgije - rezultat je bio 2:2. Belgijance je ka trijumfu poveo Juri Tilemans i činilo se, do pred sam poslednji sudijski zvižduk, da će u tome i uspeti. Tilemans je u 11. minutu, posle greške Engleza u ispucavanju i pravovremenog dodavanja Onane, postigao gol za 0:1 (VIDEO). Engleska reprezentacija je