Blekijevo veče za zaborav, Milan slavi Rafu Leaoa, minuti i Luki Joviću!

Sportske.net 30.03.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Milana savladali su u Firenci ekipu Fiorentine rezultatom 2:1 u okviru 30. kola italijanske Serije A. "Rosoneri" su večeras ostvarili značajnu pobedu kojom su se dodatno udaljili od Juventusa nakon poraza ekipe iz Torina od Lacija.

Gosti su na Artemio Frankiju imali terensku inicijativu od samog početka meča, te prvi i pripretili kada je posle udarca Čukvuezea morao da reaguje Teraćano. Milan je mogao do gola i krajem prvog poluvremena kada je udarac Žirua otišao preko gola, ali to kao da je najavilo ono što će se dogoditi odmah na početku drugog dela igre. Nisu prošla ni čitava dva minuta u nastavku meča kada je Leao atraktivno petom poslao loptu ka Rubenu Loftusu Čiku, a Englez je uz malo