Feliks pokrenuo Barsu, minimalac posle dva pogotka Rafinje!

Sportske.net 30.03.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Barselone savladali su na domaćem terenu ekipu Las Palmasa rezultatom 1:0 u okviru 30. kola španske Primere. "Blaugrana" je teškom mukom slomila otpor kluba sa Kanarkih ostrva, ali uspela je to i pored činjenice da je bila lišena pomoći svog trenera Ćavija koji je zbog suspenzije meč posmatrao sa tribina.

Apsolutnu terensku inicijativu od samog početka meča, Barselona je krunisala golom u 19. minutu kada je mrežu zatresao Rafinju. Sudija je isprva priznao pogodak, ali je nakon pregledanog VAR snimka odlučio da ga poništi što će privući veliku pažnju fudbalske javnosti. Šest minuta kasnije, Las Palmas je ostao sa igračem manje posle isključenja Valjesa, međutim uspeo je da izdrži do odlaska na odmor bez primljenog gola. Domaćin je nastavio sa žestokim napadima i u