Baždar doneo tri boda Partizanu – Zvezda uz penal „preorala“ Ivanjicu

Sputnik 30.03.2024

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su novi trijumf u Superligi Srbije. Crveno-beli su gostovali Javoru i slavili sa 3:0 (2:0). Na taj način dodatno su osigurali prvo mesto na tabeli. Partizan je takođe uspešno odradio posao pobedivši Spartak iz Subotice na svom terenu - 1:0 (1:0).

Crvena zvezda je pitanje pobednika rešila u prvom poluvremenu. Najvažniji detalj utakmice dogodio se u 38. minutu kada je Gelor Kanga iskoristio priliku sa penala i doveo crveno-bele u prednost od 1:0. U drugom poluvremenu su izabranici Vladana Milojevića gledali da odrade posao do kraja, a u 81. minutu je Srđan Mijailović dobrim udarcem sa dvadesetak metara podigao prednost na 3:0. Sa druge strane i Partizan je stigao do nova tri boda tako što je bio bolji od