Mitrović dvostruki strelac za Al Hilal – a onda se povredio /video/

Sputnik 30.03.2024

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović pokazao je kakav napadački osećaj poseduje i u prvih 27 minuta igre postigao je čak dva gola na gostovanju Al Šababu u dresu Al Hilala za preokret i prednost od 2:1! Loša je vest da se potom i povredio i napustio igru.

Utakmica je završena pobedom Al Hilala od 4:3. Treći pogodak postigao je Sergej Milinković-Savić. Prosto je neverovatno sa kojom lakoćom Srbin trese mreže u Saudijskoj Arabiji. A ni Sergej ne zaostaje mnogo. Al Šabab je poveo u 3. minutu preko Al Džuvarija, a onda je Mitrović uključio motore. Prvo je dao gol u 18. minutu sa penala, a onda i u 27. minutu iz lake pozicije. Napustio je srpski fudbaler utakmicu hramljući i to je potencijalni problem i za njega i