Juniori Borca bili blizu trijumfa protiv lidera, ali Mega ipak ostala jedina neporažena ekipa

Morava info 11.04.2024  |  Morava info

ČAČAK – Juniori Borca odigrali su odličan meč protiv jedine neporažene ekipe u prvenstvu, ali su ipak poraženi u Hali kraj Morave od ekipe Mege rezultatom 85:82.

Utakmica je odlučena u dramatičnoj završnici, a Čačani su bili u veoma dobroj poziciji sve do poslednjeg minuta. Štaviše, izabranici Miloša Pejanovića imali su prednost od devet poena razlike na počeku poslednje četvrtine, ali je favorizovani protivnik u poslednjih deset minuta pokazao zašto je jedini sastav koji u prethodna 22 kola nije zabeležio nijedan poraz. Za svega tri minuta preokrenuli su rezultat, ali se juniori Borca nisu predavali. Radović i Krunić bili