„Неверлузен“ – учинили су то поново!

Спутник пре 23 дана

Леверкузен је заиста неуништив и с правом му је „пришивен“ надимак „Неверлузен“! Јубиларни 10. пут ове сезоне у свим такмичењима избегли су пораз у последњи час и тиме су продужили нестваран низ на 46 мечева! Штутгарт је у Леверкузену водио све до 96. минута, да би Андрих погодио за ерупцију одушевљења и коначних 2:2!

Преживеле су „аспиринџије“ Бајерн Минхен голом у 94. минуту, па Карабаг у групној фази, „на коленима“ су били против Аугзбурга, као и против Лајпцига и Штутгарта у првом одмеравању снага.. У нокауту Лиге Европе опет им је у два наврата замало главе дошао Карабаг, али су успевали да преокрену резултат. Идентичан сценарио био је против Хофенхајма, где су касним головима у судијској надокнади успели да режирају лудачки преокрет – 2:1 (0:1). И почеле су кладионице да