Radnički 1923 nakon preokreta savladao Mladost, Čukarički rutinski protiv Napretka

RTS pre 29 dana

Fudbaleri Radničkog 1923 pobedili su na domaćem terenu nakon preokreta Mladost rezultatom 3:2 u meču trećeg kola plej-ofa Superlige Srbije. Čukarički je na svom terenu sa 2:0 bio bolji od Napretka.

Radnički je petom pobedom u nizu učvrstio četvrto mesto na tabeli i povećao svoje šanse da po prvi put u klupskoj istoriji izbori plasman u kvalifikacije za evropska takmičenja. Mladost je povela u 22. minutu golom Marka Veličkovića, a pet minuta kasnije je Ivan Milošević sa penala udvostručio prednost gostiju. Domaći su do kraja poluvremena ipak uspeli da smanje zaostatak nakon gola Milutina Vidosavljvića sa bele tačke u drugom minutu nadoknade vremena. Nakon sat