Ovo se ne viđa svaki dan! Neverovatan pogodak Bruna Kabokla na meču kvalifikacija za Olimpijske igre (video)

Večernje novosti 07.07.2024

Košarkaši Brazila i Letonije igraju odlučujući meč u kvalifikacijama za Olimpijske igre, a košarkaš Partizana Bruno Kaboklo uradio je nešto što se ne viđa svaki dan.

Foto: EPA-EFE/TOMS KALNINS Brazilci su maestralno otvorili utakmicu i demolirali protivnika u već u prvoj četvrtini, te je rezultat nakon prvih deset minuta bio čak 34:11. A na kraju prve četvrtine desila se magija u režiji Bruna Kabokla. Ostalo je nekoliko sekundi do kraja četvrtine, Kaboklo je povukao loptu, "opalio" sa svoje polovine i pogodio za oduševljenje svih prisutnih. BRUNO CABOCLO AHHHH #FIBAOQT pic.twitter.com/CnBXTiZ9dG — Blake (@blakesilverman) July