Partizan u Moskvi šokantno ispustio pobedu! Lokomotiva došla do izjednačenja u poslednjem napadu

Dnevnik 10.07.2024

​​​​​​​Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno sa Lokomotivom iz Moskve - 1:1, u generalnoj probi pred početak nove takmičarske sezone.

Crno-beli su odigrali možda i najkompaktniji, najtakmičarskiji meč na turneji u Rusiji, ali nisu uspeli da izdrže do kraja, pošto je gol Mateusa Saldanje u svom stilu, posle solo-prodora u 30. minutu utakmice na kraju poništio Kovačević autogolom u poslednjem minutu nadoknade vremena. Treću proveru u Rusiji Partizan je počeo sa, uslovno rečeno, najjačim sastavom (ne računajući činjenicu da Mario Jurčević nije spreman, te da je Severina lakše povređen) i ne može se