Nije pogodio za Srbiju na Evropskom prvenstvu, ali jeste kod murinja! Dušan Tadić pokazao klasu u dresu Fenerbahčea! (VIDEO)

Kurir 13.07.2024

Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić se nakon neuspeha na Evropskom prvenstvu priključio svom Fenerbahčeu, a postigao je golčinu već u prvom meču! Fenerbahče od ove sezone vodi Žoze Murinjo, a kako mu ekipa izgleda na pripremama, spremni su za visoke domete...

Što se Tadića tiče, bio je u startnoj postavi na meču protiv Strazbura, a u 33. minutu je postigao fenomenalan gol. Pokušao je da centrira, loptu niko nije dirao, a ona je završila iza leđa golmana! Tadic'in golüyle farkı 2'ye çıkarıyoruz. 👊 pic.twitter.com/wRP0GGoTFo — Fenerbahçe SK (@Fenerbahce) July 13, 2024 Rezultat na poluvremenu je 4:0, a pored Tadića golove su postizali Šimanski, Kent i Džeko. Kurir sport BONUS VIDEO: 02:59 Dusan Tadić Pratite Kurir sport na