Samo je maradona ovako šokirao Englesku: Srpkinja dala Engleskinjama gol za pamćenje, penal u 90. sprečio senzaciju (video)

Večernje novosti 17.07.2024

Ženska omladinska reprezentacija Srbije je posle poraza od Francuske sa 3:1 na "U19" UEFA Evropskom prvenstvu "imala u šaci" moćnu Englesku - vodila je spektakularnim golom Nine Matejić, a onda su se Engleskinje u 90. minutu domogle remija, 1:1, pogotkom iz penala.

Screenshot / UEFA Na završnom turniru u Litvaniji, Matejićeva je u 68. minutu izvela senzacionalni prodor, "začinjen" piruetom, pre nego što je dovela Srbiju u vođstvo. Evo kako je izgledao taj spektakularni gol: • Serbia 🇷🇸 1⃣-0⃣ 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Inglaterra • Nina Matejic ( 𝐌𝐢𝐧𝐮𝐭𝐨 𝟔𝟕 ) • #𝐔𝟏𝟗𝐖𝐄𝐔𝐑𝐎 | #𝐟𝐮𝐭𝐟𝐞𝐦 pic.twitter.com/YemNXV1nru — ᴊ ᴜ ᴀ ɴ ɪ ᴛ ᴏ (@Juanito__91) July 17, 2024 Međutim, u 90. minutu Enderbi je poravnala rezultat precizno izvedenim jedanaestercem, čime je