Može li šerif da postane gol mašina? Postaje jasno zašto Milojević nije hteo da ga pusti da ode!

Hot sport 21.07.2024

Zvezda bi mogla ozbiljnije da se osloni na njega Na početku nove sezone Superlige, Crvena zvezda je mogla da se osloni na odličan nastup Šerifa Endiaja, koji je bio ključan u ubedljivoj pobedi nad Jedinstvom iz Uba rezultatom 4:0.

Senegalac je postigao dva gola u razmaku od pet minuta (18. i 23. minuta), pokazujući zašto je neophodan za tim trenera Vladana Milojevića. Endiaje je efektivno iskoristio centaršuteve sa obe strane terena i demonstrirao svoje sposobnosti kao pravi golgeter. Iako nije poznat po driblingu i spektakularnim potezima, njegov posao u napadu Crvene zvezde je jasan i efikasan. Milojević vrednuje Endiaja zbog njegove sposobnosti da pogađa gol i doprinosi timu svojim radom