Kaboklo "monstruoznom" partijom vodio Brazilce protiv Japana za nastavak snova o četvrtfinalu

Telegraf 02.08.2024  |  Telegraf.rs/Tanjug

Brazil je pobedom obezbedio treće mesto u grupi B, sa pobedom i dva poraza, sa koš razlikom minus sedam čeka rasplet u preostale dve grupe da bi saznao da li može u četvrtfinale Olimpijskih igara

Košarkaši Brazila predvođeni strelcem 33 poena Brunom Kaboklom pobedili su Japan rezultatom 102:84 u meču trećeg kola grupe B i tako sačuvali teoretske šanse da se plasiraju u četvrtfinale Olimpijskih igara. Brazil je posle prve deonice vodio 31:20, a čak 15 poena u tom periodu dao je Bruno Kaboklo, zvanično još uvek član Partizana. Na poluvremenu je bilo 55:45 za Brazil. Japan se u trećoj deonic vratio, pa je Brazil u poslednjih 10 minuta ušao sa samo plus četiri