Goleada u Moskvi, Nikolićev CSKA "petardom" po Orenburgu!

Sportske.net 04.08.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri CSKA ubedljivo su savladali u Moskvi ekipu Orenburga rezultatom 5:1 u okviru trećeg kola ruske Premijer lige. "Armejci" u opravdali ulogu favorita sigurnom igrom protiv tima koji u prve dve utakmice nije zabeležio poraz, ali ovoga puta ga nije mogao izbeći.

Izabranici srpskog stručnjaka Marka Nikolića poveli su u 23. minutu kada je posle dodavanja Krugovoja pogodio Tamerlan Musaev, da bi sedam minuta kasnije prednost "armejaca" udvostručio Igor Diveev. Orenburg je smanjio zaostatak već u narednom napadu zahvaljujući Dmitriju Rubčinskom, ali je CSKA ponovo stekao dva gola prednosti pogotkom Ivana Obljakova u 39. minutu. Diveev je svojim drugim golom u 59. praktično osigurao trijumf CSKA, a konačan rezultat postavio je