Srpski trener vrlo ubedljiv u Rusiji: CSKA petardom razbila do tada neporaženi tim u ruskom prvenstvu!

Hot sport 04.08.2024

Pored Marka Nikolića, tu su i Milan Gajić i Saša Zdjelar! U trećem kolu ruske Premijer lige, fudbaleri CSKA Moskva su briljantno savladali ekipu Orenburga sa 5:1 na svom terenu.

Ekipa trenera Marka Nikolića pokazala je izuzetnu dominaciju protiv tima koji je do tada bio neporažen. U prvom poluvremenu, domaći tim je otvorio meč povoljnim rezultatom kada je Tamerlan Musaev, posle preciznog dodavanja Krugovoja, zatresao mrežu u 23. minutu. Igor Diveev je povećao prednost na 2:0 u 30. minutu. Orenburg je uspeo da smanji zaostatak zahvaljujući golu Dmitrija Rubčinskog u 32. minutu, ali su gosti brzo izgubili korak kada je Ivan Obljakov vratio