Srbija izgubila u velikom derbiju: Mađari bolji od "delfina", poznato sa koje pozicije naša reprezentacija ide u četvrtfinale

Večernje novosti 05.08.2024

VATERPOLISTI Srbije doživeli su novi poraz na Olimpijskim igrama. Oni su u velikom derbiju izgubili od Mađarske sa 17:13 (2:4, 7:3, 6:2, 2:4).

FOTO: Tanjug/AP Veoma dobro su "delfini" otvorili utakmicu i posle osam minuta imali su prednost. Ipak, usledio je pad u drugoj četvrtini koja je okončana neverovatno primljenim golom naše selekcije. Naime, golman Vladimir Mišović je napustio gol kako bi izveo faul, to je loše uradio, što su Mađari kaznili i postigli pogodak sa svoje polovine. Možda je baš taj detalj bio presudan za ishod ovog susreta. Izabranici Igora Stevanović su pali u trećem periodu, rival je